AFTERMARKET KATALOG +90 224 410 00 54
Site Dili
AFTERMARKET
KATALOG

1996 yılında kurulmuş olan firmamız, 2002 yılına kadar sac şekillendirme ve talaşlı imalat parçaların üretimini gerçekleştirmiştir. 2002 yılından sonra YAMAS strateji değişikliği ile birlikte kauçuk bazlı titreşim sönümleyici parçaların üretimine başlamıştır. Başlangıçta araçların ön süspansiyon sistemlerindeki kauçuk metal bileşimli parçaların üretimini gerçekleştirirken, günümüzde Ar-Ge merkezinin de kurulumu ile birlikte otomotiv sektörünün yanısıra diğer sektör ihtiyaçlarını da tamamlayacak şekilde kauçuk bazlı gürültü ve titreşim sönümleyici elemanların üretimini; tasarım, analiz ve test desteği ile birlikte tüm müşterilerine sunmaktadır.

YAMAS; üretimini gerçekleştirdiği OEM/OES ve endüstriyel ürünleri yurt içi ve Asya-Avrupa-Amerika kıtalarında bulunan yurt dışı müşterilerine, ‘reach’ tüzüğüne ve gönderilen ülkelerin yasal yükümlülüklerine uygunluğunu taahhüt ederek göndermektedir.

Entegre bir üretim tesisi olan YAMAS; Kalıphane, metal şekillendirme, kaynak, kumlama, yüzey işlem, yapıştırıcı uygulama ve vulkanizasyon bölümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır ve iki lokasyonda üretimini gerçekleştirmektedir.

Yamas Merkez;

Adres: Nilüfer Organize Sanayi 119. Sokak

Toplam Alan: 6155m² (3000m² üretim alanı, 365m² test ve kalıphane, 185m² Ar-Ge ve 2605m² depo alanı)


Pres ve Kaynak;

Adres: Nilüfer Organize Sanayi Minareliçavuş OSB mahallesi Meşe Caddesi

Toplam Alan: 2750m² (1500m² sac şekillendirme ve kaynak, 1250 m² açık alan)


YAMAS üretim gerçekleştirmeye yardımcı olacak altyapıları bünyesinde barındırmaktadır;

-Yardımcı tesisler; Kompresör dairesi, hava tankı, Kazan Dairesi, Jeneratör

-Taşıma Kaynakları; Forklift, el lift, vinç,

-Bilgi ve iletişim teknolojisi; Yamas web sayfası, mail, telefon

-Yazılım ve donanım; IFS, Siemens NX, Apex, Marc, Patran


Müşteri memnuniyeti ve beklentilerini çalışma önceliği olarak benimsemiş olan YAMAS müşterilerinin güven duygusu ve desteğiyle emin adımlarla büyümeye devam etmektedir. Gelişime açık yapısıyla her geçen gün kendini yenileyen ve geliştiren YAMAS, fiyat, kalite ve sevkiyat performansıyla müşterilerine daima en iyi hizmeti vermek hedefindedir.